Notice: Undefined variable: HTTP_SERVER_VARS in /index.php on line 5

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /admin/functions/bm_mysql.php on line 5
Karty - Biometria.pl

Karty

... ponad 25 milionów kart dla blisko 26 000 przedsiębiorstw ...

Firma Cardco od 1993 roku zajmuje się produkcją i serwisem personalizacji plastikowych kart bankowych, hotelowych, stałego klienta, identyfikacyjnych, serwisowych magnetycznych i elektronicznych. Instaluje Systemy Rejestracji Czasu Pracy i Kontroli Dostępu w oparciu o karty magnetyczne i elektroniczne. Świadczy również usługi polegające na obsłudze imprez masowych takich jak targi, zjazdy, sympozja, konferencje w Systemy Identyfikacji. Przez 10 lat firma Cardco wdrożyła ponad 25 milionów kart dla blisko 26 000 przedsiębiorstw, a także na rynki zagraniczne m. in. Litwę, Republikę Czech, Niemcy.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.cardco.pl.

Promocja

FaceStation

FaceStation
Najnowszej Generacji Terminal Rozpoznawania Twarzy

BioStation T2

BioStation T2
Terminal IP na linie papilarne z detekcją twarzy.

Aktualności

Polityka Prywatności CARDCO Sp. z o.o.,

Klauzula informacyjna.

Xpass S2

Najnowszej generacji czytnik kart zbliżeniowych Xpass S2. Multi smartcard.

Securex 2014

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej ekspozycji na Targach Securex w dniach 8-11.04.2014 r.
Pwi...

O biometrii

Biometria jest najbezpieczniejszym i najwygodniejszym narzędziem służącym do autoryzacji. Nie może zostać pożyczona, skradziona czy zapomniana a jej podrobienie jest praktycznie niemożliwe.

Biometria może być zintegrowana z każdą aplikacją wymagającą zabezpieczeń, kontroli dostępu i identyfikacji oraz weryfikacji ludzi.

Biometria może być zdefiniowana jako sposób rozpoznawania i identyfikacji osobistej opartej na cechach fizycznych i behawioralnych.

więcej...
czytniki biometryczne producent, rejestracja czasu pracy cardco producent kart zbliżeniowych, plastikowych kontakt producent czytników do wbudowania w drzwi do kontroli dostępu