Aktualności

Xpass S2

2014-08-20

Najnowszej generacji czytnik kart zbliżeniowych Xpass S2. Multi smartcard.

Przedstawiamy Xpass S2, najnowsze urządzenie kontroli dostępu IP multi – smartcard.

Xpass S2 jest następcą czytnika Xpass Slim wyróżniony dzięki istotnym ulepszeniom funkcjonalności. Oferuje on teraz DESFire i NFC, MiFare, ISO14443A/B, ISO 156963 oraz Felica.

Xpass S2 daje możliwość odczytu i zapisu danych na sektorze karty dzięki czemu czytnik może być wykorzystywany w wielu zastosowaniach.

Klasa szczelności  IP65 pozwala na swobodną pracę czytnika Xpass S2 w warunkach zewnętrznych w zakresie temperatur od -35 do 65 .

Urządzenie jest zaprojektowane tak, aby umożliwiało montaż czytnika na standardowe puszki elektryczne. Niezwykle cienka konstrukcja 11,4 mm grubości oraz 80 mm szerokości i 120 mm wysokości.

 

Promocja

FaceStation

FaceStation
Najnowszej Generacji Terminal Rozpoznawania Twarzy

BioStation T2

BioStation T2
Terminal IP na linie papilarne z detekcją twarzy.

Aktualności

Polityka Prywatności CARDCO Sp. z o.o.,

Klauzula informacyjna.

Xpass S2

Najnowszej generacji czytnik kart zbliżeniowych Xpass S2. Multi smartcard.

Securex 2014

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej ekspozycji na Targach Securex w dniach 8-11.04.2014 r.
Pwi...

O biometrii

Biometria jest najbezpieczniejszym i najwygodniejszym narzędziem służącym do autoryzacji. Nie może zostać pożyczona, skradziona czy zapomniana a jej podrobienie jest praktycznie niemożliwe.

Biometria może być zintegrowana z każdą aplikacją wymagającą zabezpieczeń, kontroli dostępu i identyfikacji oraz weryfikacji ludzi.

Biometria może być zdefiniowana jako sposób rozpoznawania i identyfikacji osobistej opartej na cechach fizycznych i behawioralnych.

więcej...
czytniki biometryczne producent, rejestracja czasu pracy cardco producent kart zbliżeniowych, plastikowych kontakt producent czytników do wbudowania w drzwi do kontroli dostępu