Notice: Undefined variable: HTTP_SERVER_VARS in /index.php on line 5

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /admin/functions/bm_mysql.php on line 5
Polityka Prywatności CARDCO Sp. z o.o., - Biometria.pl

Aktualności

Polityka Prywatności CARDCO Sp. z o.o.,

2018-06-08

Klauzula informacyjna.

Szanowni Państwo,

w związku z nowym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych znanym powszechnie jako RODO, które obowiązuje od 25 maja 2018 r. chcielibyśmy przekazać Państwu kilka informacji o tym w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie są Państwa prawa:

INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem Państwa danych osobowych jest CARDCO Sp. z o.o., z siedzibą w Łodzi przy ulicy Górniczej 12/14, 91-765 Łódź. KRS49586; NIP: 726 003 77 88

Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu nawiązania lub zachowania relacji biznesowych pomiędzy Państwem, a spółką CARDCO, marketingu bezpośredniego produktów lub usług, a także w celu przesyłania informacji handlowych w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, o ile wyrazili Pąństwo zgodę na ich otrzymywanie.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych, jest artykół 6 ust. 1 lit.a) lub b) lub f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sparwie swobodnego przepływu takich danych.

Prawnie uzasadnionym interesem realizowanym przez administratora jest nawiązanie lub utrzymanie z Państwem relacji biznesowych oraz marketing bepośredni produktów i usług.

Przetwarzane kategorie Państwa danych osobowych to dane osobowe, które pochodzą bezpoesrednio od Państwa (lub zostały przekazane w Państwa imieniu) lub dane osobowe, które zostały zebrane ze źródeł publicznie dostępnych, w szczególności: imię i nazwisko, adres e-mail, telefon kontaktowy, adres korespondencyjny.

Odbiorcą Państwa danych osobowych są pracownicy i współpracownicy oraz podmioty wspomagajace spółkę w jej biznesowej działalności.

Państwa dane osobowe przechowywane i przetwarzane będą do czasu zgłoszenia przez Państwa żądania ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a takze żądania ich przeniesienia.

Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub mają Państwo prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

Mają Państwo prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Jeżeli Państwo nie chcą otrzymywać newsletterów, informacji handlowych oraz marketingu bepzośredniego lub chcą Państwo usunąć swoje dane osobowe z bazy administratora, prosimy o kontakt w tej sprawie pod adresem: ado@cardco.pl

Mają Państwo prawo wnieść skargę do organu nadzorczego w zakresie przetwarzania danych osobowych.

Promocja

FaceStation

FaceStation
Najnowszej Generacji Terminal Rozpoznawania Twarzy

BioStation T2

BioStation T2
Terminal IP na linie papilarne z detekcją twarzy.

Aktualności

Polityka Prywatności CARDCO Sp. z o.o.,

Klauzula informacyjna.

Xpass S2

Najnowszej generacji czytnik kart zbliżeniowych Xpass S2. Multi smartcard.

Securex 2014

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej ekspozycji na Targach Securex w dniach 8-11.04.2014 r.
Pwi...

O biometrii

Biometria jest najbezpieczniejszym i najwygodniejszym narzędziem służącym do autoryzacji. Nie może zostać pożyczona, skradziona czy zapomniana a jej podrobienie jest praktycznie niemożliwe.

Biometria może być zintegrowana z każdą aplikacją wymagającą zabezpieczeń, kontroli dostępu i identyfikacji oraz weryfikacji ludzi.

Biometria może być zdefiniowana jako sposób rozpoznawania i identyfikacji osobistej opartej na cechach fizycznych i behawioralnych.

więcej...
czytniki biometryczne producent, rejestracja czasu pracy cardco producent kart zbliżeniowych, plastikowych kontakt producent czytników do wbudowania w drzwi do kontroli dostępu