Notice: Undefined variable: HTTP_SERVER_VARS in /index.php on line 5

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /admin/functions/bm_mysql.php on line 5
Identyfikacja Biometryczna to przyszłość !!! - Rejestracja Czasu Pracy i Kontrola Dostępu. - Biometria.pl

Aktualności

Identyfikacja Biometryczna to przyszłość !!! - Rejestracja Czasu Pracy i Kontrola Dostępu.

2009-05-25

Rzeczywistość rodem z Matrixa jest już możliwa. Normalne zamki, a nawet kody, karty magnetyczne stały się przeżytkiem. Teraz wszelkie pomieszczenia lub sprzęty, do których chcecie ograniczyć dostęp mogą być zabezpieczone super nowocześnie, za pomocą czytników biometrycznych. Czytniki takie rozpoznają odciski palców, linie papilarne, tęczówki oczu. Wiedzą, czy tkanki są żywe, czy martwe. Jeśli jesteście zainteresowani zapoznajcie się z ofertą firmy Bioident, jedyną w Łodzi firmą, która zajmuje się instalowaniem takich zabezpieczeń na terenie naszego miasta i kraju.

„Biometria może być zdefiniowana jako sposób rozpoznawania i identyfikacji osobistej opartej na cechach fizycznych i behawioralnych. Są to miedzy innymi: linie papilarne, kształt twarzy czy dłoni, charakterystyczne cechy tęczówki oka, pisma ręcznego, jak również mowa, sposób uderzania w klawisze, a nawet układ żył nadgarstka. Biometria może być wykorzystana do uniemożliwiania nieautoryzowanych prób dostępu do bankomatów, komputerów osobistych, sieci komputerowych, telefonów komórkowych, domowych systemów alarmowych, zamków drzwiowych, kart procesorowych... Lista jest nieograniczona.”

 

Przykłady identyfikacji biometrycznej:

Image Image Image

 

Źródło: SuperFakty

http://www.superfakty.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=3372&Itemid=132

Promocja

FaceStation

FaceStation
Najnowszej Generacji Terminal Rozpoznawania Twarzy

BioStation T2

BioStation T2
Terminal IP na linie papilarne z detekcją twarzy.

Aktualności

Polityka Prywatności CARDCO Sp. z o.o.,

Klauzula informacyjna.

Xpass S2

Najnowszej generacji czytnik kart zbliżeniowych Xpass S2. Multi smartcard.

Securex 2014

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej ekspozycji na Targach Securex w dniach 8-11.04.2014 r.
Pwi...

O biometrii

Biometria jest najbezpieczniejszym i najwygodniejszym narzędziem służącym do autoryzacji. Nie może zostać pożyczona, skradziona czy zapomniana a jej podrobienie jest praktycznie niemożliwe.

Biometria może być zintegrowana z każdą aplikacją wymagającą zabezpieczeń, kontroli dostępu i identyfikacji oraz weryfikacji ludzi.

Biometria może być zdefiniowana jako sposób rozpoznawania i identyfikacji osobistej opartej na cechach fizycznych i behawioralnych.

więcej...
czytniki biometryczne producent, rejestracja czasu pracy cardco producent kart zbliżeniowych, plastikowych kontakt producent czytników do wbudowania w drzwi do kontroli dostępu