Notice: Undefined variable: HTTP_SERVER_VARS in /index.php on line 5

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /admin/functions/bm_mysql.php on line 5
Czytniki Xpass Mifare znalazły zastosowanie również w szkole w systemie tzw. karty szkolenej! - Biometria.pl

Aktualności

Czytniki Xpass Mifare znalazły zastosowanie również w szkole w systemie tzw. karty szkolenej!

2010-09-02

Ponad 100 uczniów trzech klas XXIII Liceum Ogólnokształcącego przy al. Piłsudskiego w Łodzi, pierwszego dnia szkoły otrzyma tzw. karty szkolne. Będą one uprawniały do wejścia na teren budynku, a przy okazji będą zwykłymi kartami płatniczymi.

Uczniowie z młodszych klas dostaną karty dzień później, ponieważ na ich używanie muszą zezwolić rodzice. XXIII LO w Łodzi jest pierwszą w Polsce szkołą, w której uruchomiono taki system identyfikacji uczniów. Od 2 września, aby wejść na teren budynku i wyjść z niego, trzeba będzie przejść przez specjalne bramki umieszczone przy drzwiach wejściowych i przyłożyć kartę do czytnika.

Zamontowane już przy wejściu do szkoły specjalne bramki mają zwiększyć bezpieczeństwo. Dzięki nowemu systemowi do budynku nie będą mogły dostać się niepowołane osoby”.

 

 

 

Źródło: http://expressilustrowany.pl/Community/50076,Blog_Wpis,Szkola_na_karte.html

 

Promocja

FaceStation

FaceStation
Najnowszej Generacji Terminal Rozpoznawania Twarzy

BioStation T2

BioStation T2
Terminal IP na linie papilarne z detekcją twarzy.

Aktualności

Polityka Prywatności CARDCO Sp. z o.o.,

Klauzula informacyjna.

Xpass S2

Najnowszej generacji czytnik kart zbliżeniowych Xpass S2. Multi smartcard.

Securex 2014

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej ekspozycji na Targach Securex w dniach 8-11.04.2014 r.
Pwi...

O biometrii

Biometria jest najbezpieczniejszym i najwygodniejszym narzędziem służącym do autoryzacji. Nie może zostać pożyczona, skradziona czy zapomniana a jej podrobienie jest praktycznie niemożliwe.

Biometria może być zintegrowana z każdą aplikacją wymagającą zabezpieczeń, kontroli dostępu i identyfikacji oraz weryfikacji ludzi.

Biometria może być zdefiniowana jako sposób rozpoznawania i identyfikacji osobistej opartej na cechach fizycznych i behawioralnych.

więcej...
czytniki biometryczne producent, rejestracja czasu pracy cardco producent kart zbliżeniowych, plastikowych kontakt producent czytników do wbudowania w drzwi do kontroli dostępu