Notice: Undefined variable: HTTP_SERVER_VARS in /index.php on line 5

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /admin/functions/bm_mysql.php on line 5
Sklep Internetowy: www.e-zabezpieczenia.eu - Biometria.pl

Aktualności

Sklep Internetowy: www.e-zabezpieczenia.eu

2011-01-04

Kiedy w 1993 rozpoczynaliśmy naszą działalność mało kto przypuszczał, jak wielką potęgą stanie sie Internet i jak bardzo wirtualny świat przeniknie do naszego życia zawodowego. Dziś wierząc w ogromny potencjał internetu i pragnąc go wykorzystać oddajemy do Państwa dyspozycji sklep internetowy: e-zabezpieczenia.eu Nowoczesny handel elektroniczny w sieci Internet stawia nowe wyzwania i nowe możliwości. Sprzedaż towarów klientom z całego świata bez ograniczeń, przez 24 godziny na dobę,  stanowi nową jakość w prowadzeniu handlu.

Serdecznie Zapraszamy:
www.e-zabezpieczenia.eu

Promocja

FaceStation

FaceStation
Najnowszej Generacji Terminal Rozpoznawania Twarzy

BioStation T2

BioStation T2
Terminal IP na linie papilarne z detekcją twarzy.

Aktualności

Polityka Prywatności CARDCO Sp. z o.o.,

Klauzula informacyjna.

Xpass S2

Najnowszej generacji czytnik kart zbliżeniowych Xpass S2. Multi smartcard.

Securex 2014

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej ekspozycji na Targach Securex w dniach 8-11.04.2014 r.
Pwi...

O biometrii

Biometria jest najbezpieczniejszym i najwygodniejszym narzędziem służącym do autoryzacji. Nie może zostać pożyczona, skradziona czy zapomniana a jej podrobienie jest praktycznie niemożliwe.

Biometria może być zintegrowana z każdą aplikacją wymagającą zabezpieczeń, kontroli dostępu i identyfikacji oraz weryfikacji ludzi.

Biometria może być zdefiniowana jako sposób rozpoznawania i identyfikacji osobistej opartej na cechach fizycznych i behawioralnych.

więcej...
czytniki biometryczne producent, rejestracja czasu pracy cardco producent kart zbliżeniowych, plastikowych kontakt producent czytników do wbudowania w drzwi do kontroli dostępu