Notice: Undefined variable: HTTP_SERVER_VARS in /index.php on line 5

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /admin/functions/bm_mysql.php on line 5
Obsługa imprezy modowej FashionPhilosophy Fashion Week Poland - Biometria.pl

Aktualności

Obsługa imprezy modowej FashionPhilosophy Fashion Week Poland

2011-05-24

W dniach 4-8 maja 2011 firma Cardco podczas czwartej edycji FashionPhilosophy Fashion Week zainstalowała i obsługiwała System Akredytacji i Identyfikacji Gości oraz dziennikarzy, fotoreporterów i blogerów zaproszonych przez organizatora imprezy w oparciu o karty plastikowe z nadrukowanym kodem kreskowym oraz terminale radiowe.

Firma Cardco stworzyła wcześniej na stronie internetowej Pre-Rejestrację uczestników imprezy modowej pragnących zarejestrować się wcześniej poprzez stronę internetową, aby przed pokazem odebrać jedynie swój badge w przypadku przyznania akredytacji przez organizatora. Gość zgłaszający się do Recepcji posiadający akredytacje – w ciągu kilkunastu sekund otrzymuje personalizowany imiennie identyfikator w standardzie karty kredytowej z wygenerowanym kodem kreskowym, co umożliwia dostęp do wcześniej przyznanych stref w tym przypadku poszczególnych pokazów.

 

Każdego dnia wydarzenie odwiedziło 3.000 gości, w tym 500 zarejestrowanych dziennikarzy, fotoreporterów i blogerów z Polski i zagranicy. Najwięcej gości przybyło na pokazy duetu Paprocki&Brzozowski, Agaty Wojtkiewicz, Michała Szulca, Nataszy Pavluchenko i Łukasza Jemioła. W Out Of Schedule największą popularnością zdobył pokaz Maldorora, Łukasza Stęnia i duetu Hector&Karger.

 

Więcej informacji na stronie: www.fashionweek.pl

 

Promocja

FaceStation

FaceStation
Najnowszej Generacji Terminal Rozpoznawania Twarzy

BioStation T2

BioStation T2
Terminal IP na linie papilarne z detekcją twarzy.

Aktualności

Polityka Prywatności CARDCO Sp. z o.o.,

Klauzula informacyjna.

Xpass S2

Najnowszej generacji czytnik kart zbliżeniowych Xpass S2. Multi smartcard.

Securex 2014

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej ekspozycji na Targach Securex w dniach 8-11.04.2014 r.
Pwi...

O biometrii

Biometria jest najbezpieczniejszym i najwygodniejszym narzędziem służącym do autoryzacji. Nie może zostać pożyczona, skradziona czy zapomniana a jej podrobienie jest praktycznie niemożliwe.

Biometria może być zintegrowana z każdą aplikacją wymagającą zabezpieczeń, kontroli dostępu i identyfikacji oraz weryfikacji ludzi.

Biometria może być zdefiniowana jako sposób rozpoznawania i identyfikacji osobistej opartej na cechach fizycznych i behawioralnych.

więcej...
czytniki biometryczne producent, rejestracja czasu pracy cardco producent kart zbliżeniowych, plastikowych kontakt producent czytników do wbudowania w drzwi do kontroli dostępu