Notice: Undefined variable: HTTP_SERVER_VARS in /index.php on line 5

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /admin/functions/bm_mysql.php on line 5
X KONFERENCJA NAUKOWA - BIOMETRIA 2012 - Biometria.pl

Aktualności

X KONFERENCJA NAUKOWA - BIOMETRIA 2012

2012-12-13

W dniu 13 grudnia 2012 r. odbyła się X KONFERENCJA NAUKOWA - BIOMETRIA 2012 Konferencję przygotowywał Instytut Maszyn Matematycznych we współpracy z Departamentem Gospodarki Elektronicznej Ministerstwa Gospodarki. Tematyka konferencji obejmowała zagadnienia związane z metodami biometrycznymi, zastosowaniem, aspektami prawnymi i społecznymi. Szereg powyższych problemów zostanie przedstawionych w zamawianych referatach.

Do przedstawienia swoich prac w tej dziedzinie zaproszeni byli naukowcy i osoby zajmujące się praktycznym zastosowaniem biometrii.

Firma Cardco uczestniczyła w przedmiotowej konferencji także w roli sponsora i wystawcy

przedstawiając swoje produkty stosowane w Systemach Kontroli Dostępu i Rozliczania Czasu Pracy w oparciu o czytniki linii papilarnych, identyfikatorów i kart zbliżeniowych przede wszystkim Mifare i Unique. Zaprezentowano również oprogramowania do ewidencji czasu pracy.

Przewodniczący Komitetu Naukowego był prof.dr hab. inż. Andrzej Pacut a Sekretarzem

- mgr inż. Krzysztof Dzik. Konferencji przewodniczył Komitetu Organizacyjnego

- dr hab. inż Andrzej W. Mitas.

 

Promocja

FaceStation

FaceStation
Najnowszej Generacji Terminal Rozpoznawania Twarzy

BioStation T2

BioStation T2
Terminal IP na linie papilarne z detekcją twarzy.

Aktualności

Polityka Prywatności CARDCO Sp. z o.o.,

Klauzula informacyjna.

Xpass S2

Najnowszej generacji czytnik kart zbliżeniowych Xpass S2. Multi smartcard.

Securex 2014

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej ekspozycji na Targach Securex w dniach 8-11.04.2014 r.
Pwi...

O biometrii

Biometria jest najbezpieczniejszym i najwygodniejszym narzędziem służącym do autoryzacji. Nie może zostać pożyczona, skradziona czy zapomniana a jej podrobienie jest praktycznie niemożliwe.

Biometria może być zintegrowana z każdą aplikacją wymagającą zabezpieczeń, kontroli dostępu i identyfikacji oraz weryfikacji ludzi.

Biometria może być zdefiniowana jako sposób rozpoznawania i identyfikacji osobistej opartej na cechach fizycznych i behawioralnych.

więcej...
czytniki biometryczne producent, rejestracja czasu pracy cardco producent kart zbliżeniowych, plastikowych kontakt producent czytników do wbudowania w drzwi do kontroli dostępu