Notice: Undefined variable: HTTP_SERVER_VARS in /index.php on line 5

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /admin/functions/bm_mysql.php on line 5
ekey TOCAIntegra. Kontrola Dostępu. - Biometria.pl

ekey TOCAIntegra. Kontrola Dostępu.

ekey TOCAIntegra. Kontrola Dostępu.

Twój palec jest kluczem. Kontrola Dostępu.

 

ekey Tocahome Integra jest czytnikiem biometrycznym dedykowanym głównie do odbiorców indywidualnych. Doskonale sprawdza się w kontroli dostępu do domów jednorodzinnych, małych osiedli mieszkaniowych lub małych firm. W swojej pamięci może przechować do 99 wzorców linii papilarnych. Z reguły i dla bezpieczeństwa dodajemy palec prawej i lewej dłoni więc przy takim układzie możemy dodać do czytnika 49 osób. Małe rozmiary czytnika oraz panelu kontrolnego pozwalają zamontować czytnik w skrzydle drzwi, co jest jego zaletą. Należy przy tym pamiętać, że umieszczenie czytnika w swoich drzwiach powinno się uwzględnić już na etapie produkcji drzwi.

Cechy produktu:
 
PROSTY

Prosta instalacja skanera i panela kontrolnego w zaledwie kilku krokach przy użyciu standardowych narzędzi do montowania drzwi. Komponenty są połączone przez kable za pomocą prostych złączy w drzwiach.

WYGODNY

Od strony konstrukcyjnej drzwi będą zamontowane zupełnie jak standardowe drzwi z elektrozamkiem lub elektrozaczepem. Zaczep jest zasilany za pomocą jednego kabla, a zamek za pomocą panelu kontrolnego.

BEZPIECZNY

Ze względu na wyszukany system złączy z różnymi wtyczkami do skanera i panelu kontrolnego, niemożliwym jest połączenie ich w inny sposób, który to mógłby spowodować uszkodzenie czytnika. Wszystkie zamki elektromechaniczne dostępne na rynku są kompatybilne z ekey Toca Integra.

ekey TOCA home integra występuje w pięciu wersjach:

  • ekey TOCAhome integra
  • ekey TOCAhome 2 integra
  • ekey TOCAhome pc integra
  • ekey TOCAnet M integra
  • ekey TOCAnet L integra

Szczegóły dotyczące wersji czytnika znajdziecie Państwo na karcie katalogowej.

Dodatkowe obudowy:

            

 

 SZCZEGÓŁY  PROMOCJI - ZADZWOŃ
 
KARTĘ KATALOGOWĄ  PRODUKTU MOŻECIE PAŃSTWO POBRAĆ W ZAKŁADCE
 
 

 

Promocja

FaceStation

FaceStation
Najnowszej Generacji Terminal Rozpoznawania Twarzy

BioStation T2

BioStation T2
Terminal IP na linie papilarne z detekcją twarzy.

Aktualności

Polityka Prywatności CARDCO Sp. z o.o.,

Klauzula informacyjna.

Xpass S2

Najnowszej generacji czytnik kart zbliżeniowych Xpass S2. Multi smartcard.

Securex 2014

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej ekspozycji na Targach Securex w dniach 8-11.04.2014 r.
Pwi...

O biometrii

Biometria jest najbezpieczniejszym i najwygodniejszym narzędziem służącym do autoryzacji. Nie może zostać pożyczona, skradziona czy zapomniana a jej podrobienie jest praktycznie niemożliwe.

Biometria może być zintegrowana z każdą aplikacją wymagającą zabezpieczeń, kontroli dostępu i identyfikacji oraz weryfikacji ludzi.

Biometria może być zdefiniowana jako sposób rozpoznawania i identyfikacji osobistej opartej na cechach fizycznych i behawioralnych.

więcej...
czytniki biometryczne producent, rejestracja czasu pracy cardco producent kart zbliżeniowych, plastikowych kontakt producent czytników do wbudowania w drzwi do kontroli dostępu